Subscribe to RSS

0 kilometre araç arayanlar Otomobil Fiyat Listesi’nde!

0 kilometre araç arayanlar Otomobil Fiyat Listesi’nde!

Otomobil Fiyat Listesi, Türkiye’de satışı bulunan 46 otomobil markasından 2000’e yakın versiyonun detaylı teknik ve donanım bilgilerini okuyucularına ulaştırıyor. Yayın hayatına yeni başlayan Otomobil Fiyat Listesi, güvenilir verileriyle 0 km otomobil almak isteyenlerin yeni adresi olmayı hedefliyor.

 

otomobil fiyat listesi

otomobil fiyat listesi

Otomobil Fiyat Listesi, 0 kilometre araç almak isteyenlerin internetteki yeni adresi. Sitede yer alan araçların teknik ve donanım bilgilerinin yanı sıra liste fiyatları ve kampanyalı fiyatlar okuyuculara ulaştırılıyor.

Dolayısıyla yeni araç almak isteyen internet kullanıcıları bayi bayi gezmek yerine Otomobil Fiyat Listesi ile internet ortamında aradıkları otomobilin avantajlı fiyatlarına ulaşabiliyorlar.

Sitede verilen teknik ve donanım bilgilerinde yüzde 99 oranında doğruluk garantisi sunuluyor. Ayrıca sitede oldukça detaylı teknik ve donanım verileri de bulunuyor. Öyle ki dingil mesafesi, far tipi, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, döşeme tipi gibi yeni otomobil almak isteyen kullanıcıların başka sitelerde kolaylıkla bulamayacağı veriler Otomobil Fiyat Listesi’nde yer alıyor.

Otomobil Fiyat Listesi’nde üyelik ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Kullanıcılar üye olduktan sonra üç araca kadar karşılaştırma yapabiliyorlar. Üyeler seçtikleri araçların hem fiyat hem teknik veri hem de donanım bilgilerini karşılaştırabiliyorlar. Ayrıca üyeler satın almak istedikleri araçla ilgili Otomobil Fiyat Listesi’nin uzman kadrosundan bilgi alabiliyorlar.

Adversiting

0 Yorumlar

Yorum Ekle

Commenting is allowed only for registered users.

Diger ArsivlerAnasayfaya Geridon

Yeni Nesil Akaryakıt

Yeni Nesil Akaryakıt(2)

Yeni Nesil Akaryakıt Çevre kirliliği, küresel ısınma ve en sonunda da iklim değişiklikleri ile birlikte akaryakıt sektörüne acil müdahalelerin gerekli olduğu su götürmez bir gerçek. Bilim adamlarınca yapılan açıklamalara göre akaryakıt sektöründeki bu rekabete yapıcı müdahalelerde bulunulmazsa geleceğimiz çok karanlık olabilir. Neyse ki son yıllarda bilinçlenen kamuoyunun da baskısıyla akaryakıt ve otogaz şirketleri, çevre dostu

Tüh!

Tüh!(0)

Tüh! Kasko ve trafik sigortası yaptırırken Sompo Japan Sigorta’dan mutlaka teklif alın, sonra pişman olmayın. Göreceksiniz, her zaman avantajlısınız. Çünkü Sompo Japan Si·gorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri her zaman en uygun fiyatlandırma ile sunuyor. Kasko ve Trafik poliçelerinde de kazançlı çıkmak için, acentenizden Sompo Japan Sigorta tekliflerini mutlaka sorun. Kârlı çıkın, yüzünüz gülsün.

A Segmentinin Çehresini Değiştiren Yeni i10 Türkiyede’de Satışa Sunuldu

A Segmentinin Çehresini Değiştiren Yeni i10 Türkiyede’de Satışa Sunuldu(1)

A Segmentinin Çehresini Değiştiren Yeni i10 Türkiyede’de Satışa Sunuldu Donanım seviyesi, konforu ve tasarımıyla A segmentinin standartlarını yeniden belirleyen Yeni i10 Türkiye pazarında satışa sunuldu. Hyundai için önemli bir yere sahip olan ve tamamı Türkiye’de üretilecek olan Yeni i10, 1.0 lt D-CVVT Style düz vites versiyonuyla birlikte 28.490 TL’ye satılıyor. İlk kez 2013 Frankfurt Otomobil

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.(1)

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim. Hürriyet; gündeme dair cesur bir projeyle karşımızda. TBWA\ISTANBUL’un hazırladığı proje kısa zamanda oldukça ses getirdi. Din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeden bireysel özgürlükleri konu alan projenin amacı Türkiye’nin dört bir yanından insanların hürriyetlerini dile getirmeleri ve seslerini duyurmaları… Bu proje katılımcıların kendi hürriyetlerini anlatmaları için tasarlandı, katılımcılar videolarını oluştururken ilham

Qashqai nasıl okunur

Qashqai nasıl okunur(0)

Nissan Qashqai Japon otomobil üreticisi Nissan’ın  ilk kez 2004 yılında Cenevre Otomobil Fuarı’nda konsept bir model olarak tanıttığı Nissan Kaşkai  tamamen Avrupalı tüketicilerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen bir otomobil. Dizaynı Nissan’ın Londra’da bulunan Avrupa Tasarım Merkezi’nde hayat bulan Kaşkayi, firmanın İngiltere’nin Sunderland kentinde bulunan fabrikasında üretiliyor. C segmentinin hatchback modelleriyle SUV segmenti arasında konumlandırılan ilk nesil

Haberin Devami

Editörlerin Seçimi

2013 Peugeot RCZ Yenilenen Tasarımını Makyakla Süsledi 2013 Peugeot RCZ Yenilenen Tasarımını Makyakla Süsledi(1)
Land Rover Range Rover Fiyat Listesi ve Özellikleri Land Rover Range Rover Fiyat Listesi ve Özellikleri(0)
Yeni Bmw 114D İlk Görüntüleri İle Resmi Olarak Tanıtıldı Yeni Bmw 114D İlk Görüntüleri İle Resmi Olarak Tanıtıldı(0)
Yeni Ford Focus 2013 Donanım Özellikleri – Şerit Takip Yeni Ford Focus 2013 Donanım Özellikleri – Şerit Takip(1)
Haberin Devami

En Güncel Otomobil FORUMU

oto teknoloji

Online Oto Ekspertiz Raporu

Oto Ekspertiz

Marka’nı Seç , İlk Haberleri En Hızlı Sen Takip Et !

AlfaRomeo Haberleri Audi Haberleri Bmw Haberleri Chevrolet Haberleri
Chrysler Haberleri Citroen Haberleri Fiat Haberleri Ford Haberleri
Honda Haberleri Hyundai Haberleri İnfiniti Haberleri Jaguar Haberleri
Jeep Haberleri Kia Haberleri Lamborghini Haberleri Landrover Haberleri
Mazda Haberleri Mercedes Haberleri Mini Haberleri Mitsubishi Haberleri
Nissan Haberleri Opel Haberleri Peugeot Haberleri Porsche Haberleri
Renault Haberleri Seat Haberleri Subaru Haberleri Volkswagen Haberleri

Mayıs E-Dergi Otomobil bülteni

oto teknoloji

Sponsor

İletişim Ortamı

En Güncel Otomobil Platformu.Oto teknoloji, kesintisiz ve güncel haberleri,kurumsal yapısıyla ve tecrubesiyle kaliteli bilgiyi analiz eden, yorumlayan platformdur.

Oto teknoloji, En Güvenilir Haberleri ile İnternet sektörünün nabzını tutan en kapsamlı otomobil teknolojileri hizmeti, yayıncılık ve haber kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

En Popüler Kategoriler

OtoRandevu 2013 Aciklamasi 2013 Ototespit 2013
© 2011-2014 www.ototeknoloji.com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.