0 kilometre araç arayanlar Otomobil Fiyat Listesi’nde!

0 kilometre araç arayanlar Otomobil Fiyat Listesi’nde!
Ocak 21 14:14 2013 Haberi Yazdır

0 kilometre araç arayanlar Otomobil Fiyat Listesi’nde!

Otomobil Fiyat Listesi, Türkiye’de satışı bulunan 46 otomobil markasından 2000’e yakın versiyonun detaylı teknik ve donanım bilgilerini okuyucularına ulaştırıyor. Yayın hayatına yeni başlayan Otomobil Fiyat Listesi, güvenilir verileriyle 0 km otomobil almak isteyenlerin yeni adresi olmayı hedefliyor.

 

otomobil fiyat listesi

otomobil fiyat listesi

Otomobil Fiyat Listesi, 0 kilometre araç almak isteyenlerin internetteki yeni adresi. Sitede yer alan araçların teknik ve donanım bilgilerinin yanı sıra liste fiyatları ve kampanyalı fiyatlar okuyuculara ulaştırılıyor.

Dolayısıyla yeni araç almak isteyen internet kullanıcıları bayi bayi gezmek yerine Otomobil Fiyat Listesi ile internet ortamında aradıkları otomobilin avantajlı fiyatlarına ulaşabiliyorlar.

Sitede verilen teknik ve donanım bilgilerinde yüzde 99 oranında doğruluk garantisi sunuluyor. Ayrıca sitede oldukça detaylı teknik ve donanım verileri de bulunuyor. Öyle ki dingil mesafesi, far tipi, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, döşeme tipi gibi yeni otomobil almak isteyen kullanıcıların başka sitelerde kolaylıkla bulamayacağı veriler Otomobil Fiyat Listesi’nde yer alıyor.

Otomobil Fiyat Listesi’nde üyelik ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Kullanıcılar üye olduktan sonra üç araca kadar karşılaştırma yapabiliyorlar. Üyeler seçtikleri araçların hem fiyat hem teknik veri hem de donanım bilgilerini karşılaştırabiliyorlar. Ayrıca üyeler satın almak istedikleri araçla ilgili Otomobil Fiyat Listesi’nin uzman kadrosundan bilgi alabiliyorlar.

Adversiting

Print this entry

view more articles

About Article Author

Hakan TURAN
Hakan TURAN

View More Articles
Bir yorum yap

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Hemen yorum ekleyebilirsin buradan başla!.

Only registered users can comment.