Subscribe to RSS

2014 Opel İnsignia’ya yeni Makyaj.Eylül’de Türkiye’de.

2014 Opel İnsignia’ya yeni Makyaj.Eylül’de Türkiye’de.

2014 Opel İnsignia ‘ya Amerikadan Makyaj haberleriyle beraber resimleri yayınlandı.Opel İnsignia’nın Muadili olan Buick Regal’in makyajlı hali’ni basına duyurdu. 65.Frankfurt Motor Show’da (12-22 Eylül 2013 ) Dünya Prömiyeri ‘nin ardından Türkiye’de olması bekleniyor.

opel_insignia_makyajlandi_2014_1

Makyajlı İnsignia’da eski kasasına oranla oldukça farklılıklar görebiliriz.Yeni Nesil dokunmatik navigasyonlu ekranı ile arka park kamerasına bağlı ekran sistemi oldukça zevkli ve kullanışlı.

İnsignia’nın yakıttaki ekonomikliği ile adından söz ettirmesini 3.7 Lt / 100 km ve 99 gr / km CO2 sanımına sahip motorun 140 hp güç ile beslenmesiyle, Dizel motor ve performans özelliğini aktarıyor. Yeni İnsignia’nın iki farklı motor seçenekleri ile 170 Hp ve 250 Hp yeni turbo benzinli doğrudan püstürtmeli seçenekleride sunulmuştur.

Opel Genel Müdürü Özcan Keklik, bu orta sınıf modelin evrimini şöyle açıklıyor: “Başarılı Insignia bugüne dek 500.000 adet’in üzerinde Opel sürücüsünün kalbini kazandı. Kaliteli ve şık bir kokpit, bilgi-eğlence sistemleri, örnek güç aktarma organları ve tasarım ile yeni Insignia çok daha fazla heyecan uyandıracak. Amiral gemimiz artık daha sofistike ve dikkat çekici; ama tüm bu zarafetin ortasında bile işin özünden uzaklaşmıyor: sürücüler ve yolculara en yeni teknolojilerle konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimini cazip bir fiyatla sunmak.”

opel_insignia_makyajlandi_2014_3

Makyajlı Insignia’nın ilk göze çarpan özellikleri ön ve arka tasarımı komple yenilenmiş olması. Önde yeni farlara, daha geniş ve alçak bir ön ızgaraya ve farklı bir tampon tasarımına kavuşan Insignia’da LED gündüz farları da bulunuyor. Yeni arka tampon tasarımı,Mercek Sis Farları, Farlar, LED stoplar ve bagaj kapağında stopları ikiye bölen krom çıta ise Insignia’nın arka tasarımındaki yenilikler arasında. Insignia’nın kabini de elden geçirilmiş. Direksiyonu, gösterge paneli, orta konsolu ve klima kontrolleri yenilenen Insignia’nın orta konsolundaysa 4 inçlik ve dokunmatik 8 inçlik iki farklı ekran seçeneği sunuluyor. Mevcut Insignia’da bulunan Turn-push kumanda da makyajla birlikte yerini dokunmatik touch-pad’e bırakıyor.

2014 Opel İnsignia, Anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğine de kavuştu.Yeni motor seçeneğiyle de daha verimli görünüyor. 170 beygir gücünde 1.6 litrelik SIDI turbo-benzinli motorun ortalama yakıt tüketimi 6.6 lt/100 km olarak açıklanmakta.Makyaj gören bir diğer yerler ise, Yeni direksiyon tasarımı, gösterge paneleleri ve orta kısım baştan sona revize edilmiş durumda.Klima kontrol düğmelerinin yanı sıra orta konsolda 2 alternatif 4 renkli ve 8 inch dokunmatik renkli ekran bulunuyor.

opel_insignia_makyajlandi_2014_8

Yeni SIDI Motor Serisi; 

• Uzun zamandır heyecan ile beklediğimiz Yeni SIDI benzinli motor teknolojisi Yeni Insignia’da: 1.6lt 170hp Turbo AT6
• Daha yüksek performans, daha düşük yakıt tüketimi (1.6lt 170hp Turbo AT6 ortalama yakıt tüketimi 6.6lt / 100km) 

2014 Opel  insignia Amerikan kardeşi Buick Regal ile aynı olması sadece logo’nun değiştirilmiş olması bir diğer notlarımız arasında.Buick Regal

2014 Opel İnsignia Makyajlı Kasası Resim Galerisi

0 Yorumlar

Yorum Ekle

Commenting is allowed only for registered users.

Diger ArsivlerAnasayfaya Geridon

Hyundai Google Glass Teknolojisi ile Araç kontrol uygulaması

Hyundai Google Glass Teknolojisi ile Araç kontrol uygulaması(2)

Hyundai Google Glass Teknolojisi ile Araç kontrol uygulaması. Hyundai Google glass teknolojisi ile, otomobil sektörüne yenilikler getirmeye devam eden bir girişimle ortaya çıkıyor. Son dönemlerde hızla büyüyen android cihazların otomobillere entegre etmesi yönünde büyük çalışmalar başlatan hyundai ilk adımını Google Glass’la atmak istiyor. Mercedes, bmw gibi büyük firmaların teknolojiyi yakından takip etmesi ve araçlara enteğre

Trafik Sigortası’nda sınırsız zam ya da indirim değişikliği.

Trafik Sigortası’nda sınırsız zam ya da indirim değişikliği.(2)

Trafik Sigortası’nda sınırsız zam ya da indirim değişikliği. Trafik sigortası’nda 1 Ocak 2014’den sonra sınırsız zam ya da indirim oranları serbert bırakıldı. Bu durumda trafik sigortası fiyatları, aracın hasar ve hasarsızlık durumuna göre belirlenecek. 17 milyon sürücüyü yakından ilgilendiren trafik sigortası ‘nda, 1 Ocak’tan itibaren yeni dönem başladı. Hasarsızlık indirimi ve prim artış oranı kalktı.Sigorta şirketleri, kaskoda

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisini daha uyguna ödemenin yolları.(MTV)

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisini daha uyguna ödemenin yolları.(MTV)(3)

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisini daha uyguna ödemenin yolları.(MTV) 2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi, Jeep ve Üst seğment araçların Otomobil vergileri 8 milyonu aşkın otomobil kullanıcısını yakından ilgilendiriyor. 20.000(20bin) TL’ye  kadar ulaşan 2014 Motorlu taşıtlar versigi (MTV) tutarını “indirimli vergi  fırsatı” ile ödemek mümkün olabiliyor. En önemli nokta Kasko değeri.! 2014 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi, bir önceki

Tüh!

Tüh!(0)

Tüh! Kasko ve trafik sigortası yaptırırken Sompo Japan Sigorta’dan mutlaka teklif alın, sonra pişman olmayın. Göreceksiniz, her zaman avantajlısınız. Çünkü Sompo Japan Si·gorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri her zaman en uygun fiyatlandırma ile sunuyor. Kasko ve Trafik poliçelerinde de kazançlı çıkmak için, acentenizden Sompo Japan Sigorta tekliflerini mutlaka sorun. Kârlı çıkın, yüzünüz gülsün.

Otomobil Anahtarları, oto çilingir, oto kumanda işlemlerinde uzman çözümler.

Otomobil Anahtarları, oto çilingir, oto kumanda işlemlerinde uzman çözümler.(3)

Otomobil Anahtarları, oto çilingir, oto kumanda işlemlerinde uzman çözümler. Bu yazımızda sizlere otomobil anahtarı , oto anahtar fiyatları, oto kumanda nasıl kopyalanır, araba anahtarı arızaları, kumanda kopyalama nasıl yapılır, kısacası otomobil anahtarları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Günümüzde hemen her evde bir iki aracın olduğunu düşünürsek araba anahtarı ve kumandalarına,  ne kadar ihtiyaç duyduğumuz ve bunlar

Haberin Devami

En Güncel Otomobil FORUMU

oto teknoloji

Online Oto Ekspertiz Raporu

Oto Ekspertiz

Marka’nı Seç , İlk Haberleri En Hızlı Sen Takip Et !

Mayıs E-Dergi Otomobil bülteni

oto teknoloji

Sponsor

İletişim Ortamı

En Güncel Otomobil Platformu.Oto teknoloji, kesintisiz ve güncel haberleri,kurumsal yapısıyla ve tecrubesiyle kaliteli bilgiyi analiz eden, yorumlayan platformdur.

Oto teknoloji, En Güvenilir Haberleri ile İnternet sektörünün nabzını tutan en kapsamlı otomobil teknolojileri hizmeti, yayıncılık ve haber kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

En Popüler Kategoriler

OtoRandevu 2015 Otoonarim 2015 Ototespit 2015
© 2011-2015 www.ototeknoloji.com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.